Odpoczynek z dala od zgiełku miasta – zaplanuj wakacje pod Warszawą!

Życie w biegu, natłok codziennych obowiązków i nieustające hałasy to jedne z największych wad mieszkania w wielkim mieście takim jak np. Warszawa. Mieszkańcy stolicy z wielką radością wykorzystują każdy wolny moment na ucieczkę z miasta. Jednak męczące i długotrwałe trasy nie są tym, o czym marzą osoby zmęczone życiem w mieście. Czy odpoczynek w hotelu pod Warszawą to odpowiedni sposób na odrobinę relaksu i spokoju? Sprawdźmy to!

 

Choć w samej Warszawie możemy znaleźć sporą ilość miejsc, które pozwolą nam uciec od ścisłego centrum stolicy naszego kraju, dla wielu osób to wciąż za mało. Na całe szczęście, nie trzeba szukać daleko, ponieważ już w niecałą godzinę możemy trafić do wyjątkowego miejsca dla całej rodziny. Ciekawi Was o czym mowa? Nasza propozycja numer jeden na dziś to odpoczynek w hotelu pod Warszawą Talaria.pl!

 

Talaria resort & spa – miejsce idealne dla całej rodziny!

Hotel pod Warszawą to miejsce, w którym każdy znajdzie czas i miejsce zarówno na odrobinę relaksu, jak i edukację podczas specjalistycznych szkoleń i konferencji, które regularnie przeprowadzane są na terenie hotelu Talaria. Weekendy w hotelu Talaria przeznaczone są przede wszystkim dla Pań, które wykorzystują dni wolne od pracy na chwilę relaksu w hotelowym spa, połączonym ze strefą wellness. Od poniedziałku do piątku na terenie hotelu również nie brakuje gości, którzy zmęczeni miejskim zgiełkiem docierają do Talarii w celu rodzinnego odpoczynku. To właśnie w tym okresie rodzice mogą skorzystać z dodatkowej opieki oraz atrakcji dla dzieci, które dostępne są na terenie obiektu. Dni robocze są również przeznaczone dla uczestników różnych szkoleń edukacyjnych, konferencji oraz wydarzeń firmowych.

 

Oferta dla gości hotelu Talaria

Talaria to nie tylko hotel pod Warszawą umożliwiający nocleg w odrestaurowanym XIX-wiecznym pałacu, ale miejsce z duszą, co może zauważyć każdy gość hotelowy. Dla gości udostępniono aż pięćdziesiąt trzy komfortowe i w pełni wyposażone pokoje hotelowe, które zostały zaprojektowane przez profesjonalnych dekoratorów wnętrz. Wystrój oraz wyposażenie każdego z pawilonów, które udostępnione są do dyspozycji gości, zostały zainspirowane siłą ziemi, powietrza oraz wody, które stanowią nieodłączną część naszego świata. Oprócz prywatnych pokoi hotelowych, obiekt posiada kilka sal konferencyjnych, które z wielką chęcią wykorzystują przedsiębiorcy oraz organizatorzy różnego rodzaju wydarzeń firmowych.

https://www.talaria.pl/

Odpoczynek w hotelu pod Warszawą to nie tylko odpowiednio wyposażone pokoje oraz malownicze krajobrazy, ale również strefa gastronomiczna, która w hotelu Talaria jest niezwykle urozmaicona. Goście mogą skorzystać aż z trzech restauracji hotelowych, baru oraz oranżerii, w której jednocześnie może przebywać aż sto osiemdziesiąt osób! Talaria jest więc idealnym miejscem na obiad w wyjątkowym miejscu z całą rodziną. Na szczególną uwagę zasługuje również strefa My SPA, w której skład wchodzi strefa Wellness, SPA oraz strefa aktywności.