legaro


legaro

Programy lojalnościowe dla klientów sklepu  zawsze opłaca się kupowac w Legaro.pl

Bony

1.     Zasady ogólne.

1.1.   Sklep zobowiązuje się do przyjmowania płatności realizowanych przy pomocy bonu za nabywane towary. Bon jest na okaziciela, jest ciągiem znaków (kodem) nadawanym przez sklep i zachodzi jednokrotne skuteczne jego wykorzystanie wyłącznie do nabywania towarów w sklepie internetowym  www.legaro.pl. Minimalna kwota, przy której może być użyty bon wynosi 0 zł.

1.2.   Bon jest uprawnieniem do określonej przez sklep procentowej zniżki na zamówienie, ilościowej zniżki na zamówienie, do bezpłatnej przesyłki - przy zakupie towaru i wydawany jest Klientowi przez sklep na zasadach uznaniowych, przyjętej przez sklep promocji lub polityki rabatowej. Sklep informuje Klienta
o rodzaju przekazywanego bonu.

1.3.   Bon nie podlega wymianie na środki pieniężne w całości lub w części oraz nie może zostać zwrócony do sklepu. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za udostępnienie kodu bonu osobom nieupoważnionym, po przekazaniu kodu Klientowi lub wskazanej przez niego osobie trzeciej.

1.4.   Bon może być ważny i aktywny na określony przez sklep czas. Jeśli bon jest ważny przez określony czas - termin ten obowiązkowo przekazywany jest przez sklep obdarowanemu Klientowi.

2.     Zasady obdarowania i korzystania z bonu.

2.1.  Udostępnienie kodu uprawniającego do aktywacji bonu następuje w formie listu elektronicznego wysłanego na adres e-mail Klienta. Sklep posługuje się wyłącznie adresem e-mail zarejestrowanym
w bazie sklepu (nazwa konta Klienta).

2.2.  W przypadku przeznaczenia bonu na prezent Klient powinien przepisać lub wydrukować kod z e-maila przesłanego przez sklep, bądź przesłać go pocztą elektroniczną obdarowanemu wraz z informacją na temat daty jego ważności - jeśli taka została przekazana przez sklep.

2.3.  Sklep ma prawo odmówić realizacji zakupu przy użyciu bonu w przypadku upływu jego terminu ważności.  Bon aktywowany na koncie Klienta wygasa wraz z jego wykorzystaniem przy złożeniu zamówienia.

2.4.  Kwota należna Klientowi z tytułu zwrotu towarów przy zakupie, których wykorzystano bon pomniejszona jest o rabat wynikający z wykorzystania bonu. W tym przypadku ekwiwalentem wykorzystanego bonu jest wydawany przez sklep kolejny bon na ten sam rabat cenowy. Kwota pozostaje do wykorzystania do momentu wygaśnięcia ważności bonu określonej przez sklep.

Program punktowy

Za każde wydane 30 zł zarejestrowany w sklepie Klient otrzymuje 1 punkt nagrody, który jest uprawnieniem
do 0,60 zł zniżki przy kolejnych zakupach przy wykorzystaniu wygenerowanego kuponu rabatowego o określonym okresie ważności.

Nagroda występuje, gdy status zamówienia jest na "doręczone".
Nadane punkty są anulowane, gdy występuje "rezygnacja zamówienia".

W celu wykorzystania zgromadzonych punktów przy kolejnym zamówieniu należy:

    • w podstronie "Twoje konto>Moje punkty lojalnościowe" zamienić punkty lojalnościowe na kupon przez kliknięcie dolnego przycisku i wówczas pojawia się kod kuponu (np.K00000) wraz z datą rozpoczęcia i zakończenia okresu jego ważności,

    • w okresie ważności kuponu, w podsumowaniu zakupów (w "koszyku") należy w polu "Bony rabatowe" przepisać wygenerowany kod kuponu,

    • wartość zamówienia automatycznie jest pomniejszona na kwotę, na którą opiewa kupon rabatowy.

Zestawienie wszystkich kuponów lub bonów rabatowych znajduje sie w zakładce "Moje kupony".
System kuponów rabatowych nie pozwala na wydawanie reszty. Czyli jak Klient wykorzystuje kupon wartości 50 zł za produkt o wartości 40 zł, to wartość produktu wynosi wówczas 0 zł, zaś kupon unieważnia się w całości.

Uwaga do niektórych kategorii produktów punktu sa nienaliczane.

Inne programy lojalnościowe:

-   bon zniżkowy 2 % na zamówienie o wartości minimum 350 zł dla Klientów z okazji swoich urodzin, posiadających conajmniej jedno zrealizowane zamówienie.

 

Zbieraj nagrody ze sklepu z Lego!


strona główna sklepu strona główna | zamówienie i wysyłka | płatności | stan zamówienia

kontakt | polityka jakości | regulamin | mapa strony mapa sklepu legaro.pl

 

promocje | nowe produkty | najczęściej kupowane | dodaj do ulubionych dodaj do ulubionych

 

Życzymy udanych zakupów!

Dziękujemy za Państwa zaufanie!

 

Zespół legaro.pl   Życzymy udanych zakupów!


*****UWAGA***

Z uwagi na aktualnie zawieszoną działalność gospodarczą
- nie ma możliwości składania zamówień i wystawiania dokumentów sprzedaży.

Zobacz nasze Aukcje

WYSYŁKA

Produkt wysyłamy w ciągu 24h od wpłaty !

DOSTAWA GRATIS
przy zakupach od 400 zł


KURIER 17 zł

PRZESYŁKA POCZTOWA od 11 zł

DOWÓZ W GDAŃSKU 11 zł

OSOBISTY ODBIÓR
W GDAŃSKU
0 zł

Ostatnie posty

  • Nowości 2014 Lego DUPLO 2014-01-28 13:17:44 W nowym 2014 roku zmieniają się opakowania produktów serii DUPLO....
  • LEGO MINECRAFT 2013-09-05 17:52:16 LEGO MINECRAFT to połączenie klocków LEGO z kultową grą MINECRAFT. W...
zobacz wszystkie


Newsletter